Side Effects – Acı Reçete (2013)
Side Effets filmini izlediğinzde sizi nelerin beklediğini anlatmam gerekirse öncelikle Jude Law, Channing Tatum, Catherine Zeta-Jones ve Rooney Mara gibi mükemmel kadroya sahip bir film olduğunu söylemem gerekiyor. Böylesine güzel bir kadro kurgu olarak çok üst düzey bir filmde bir araya geliyor. Filmle ilgili yapılabilecek tek kötü eleştiri başlarında temponun biraz düşük olmasıdır. Ama filmin tamamını izleyen biri için bu kesinlikle sorun olmaz. Çünkü kalite ve kurgu bakımından kesinlikle izlenilmesi gerek bir yapım https://www.foxvalleyhistory.org .

Filmin konusuna biraz değinirsek son derece lüks bir hayat yaşayan Emily ve Martin mutlu bir çiftlerdir. Birlikte aşk dolu güzel geçiren ikilinin bu mutlu günleri Martin’ in bir yolsuzluğa karışarak hapse girmesiyle son bulur. Bir anda tek başına kalan Emily o lüks yaşantıdan da mahrum kalarak tek başına standart bir yaşam sürmeye başlar ve çok geçmeden kendini depresyonun içinde bulur. 4 yıl boyunca kocasını beklerken ilaç tedavisine başlayan Emily kocası döndüğünde artık aynı kişi değildir ve kafasında birçok problem vardır. Hasta doktor ilişkisi, ilaç şirketleri, komplo ve kurgunun hakim olduğu bu film sizi izlemeye doyamayacağınız bir hikaye sunuyor.

Eğer ki oturup kaliteli bir film izlemek istiyorsanız bu güzel oyuncu kadrosuna sahip filmi açıp izlemenizi tavsiye ediyorum. Önemli tavsiyem ise sonuna kadar kesinlikle filmi izleyin. Şimdiden iyi seyirler.

FRAGMAN


Yorumlar

 1. DİETER

  Cevapla

  • melissa

   Cevapla

 2. Asset

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir