Project X (2012)
Arkadaş ortamında bir film açıp eğlenmek istiyorsanız bu film sizin için tam biçilmiş kaftan diyebiliriz. Filmin, aşırı eğlenceli olması, komedi dolu sahnelerin bol olması ve müziklerin insana izlerken tempo tutturacak kadar güzel olması gibi artı yönleri var. Bence tek olumsuz yönü bu filmi izledikten sonra biz de niye böyle partiler olmuyor diye iç geçirmeye başlayabilirsiniz. Bunu göze alıyorsanız en iyi parti filmi Project X size eğlenceli dakikalar geçirmek için hazır bekliyor bir an önce izleyin.

Filmin konusu ise pekte popüler olmayan 3 lise öğrencisi bu hallerinden kurtulmak adına bir doğum günü partisi düzenlerler. Başlarda tam olarak da kendilerinden beklenen gibi sıkıcı bir partiyken şans yüzlerine güler ve yüzlerce kişi partiye gelmeye başlar. Bir anda 3 genç kendilerini gördükleri en çılgın partiye ev sahipliği yaparken bulurlar.

Filmin yapımcılığını The Hangover serisinin yönetmeni Todd Phillips yapmakta, başrollerinde ise Thoman Mann, Oliver Cooper ve Jonathan Daniel Brown bulunmaktadır. İzleyecek herkese eğlenceli dakikalar ve iyi seyirler diliyorum.

FRAGMAN


Yorumlar

  1. mehmet

    Cevapla

  2. Duhan

    Cevapla

  3. filmsever

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir