Love Actually – Aşk Her Yerde (2003)
AŞK HER YERDE LOVE ACTUALLY

Aralık ayı kesinlikle yeni yıl ayı! Bu yüzden izlediğim güzel yeni yıl filmlerini yazmak istiyorum bu ay. İlki, kurgusunu çok sevdiğim Love Actually filmi. Farklı karakterlerin hikayelerinin anlatıldığı ve bir yerden sonra bu karakterlerin birbirine bağlandığı senaryolar inanılmaz hoşuma gitmiştir. Bunun en iyi örneği de bir Türk filmi olan Anlat İstanbul’dur bence.

Love Actually’de de yılbaşı gecesine kısa bir süre kala farklı yerlerde, farklı hikayeler yaşan bir grup insan anlatılıyor. Filmin mesajı “nerde ve kim olursanız olun aşk her yerdedir ve ondan kaçamazsınız”. Oldukça geniş bir kadroya sahip olan filmde Keira Knightley, HughGrant, Colin Firth, Bily Nighy, Emma Thompson,.. gibi biiir sürü başarılı oyuncu var. Yapımcılar ise Nothing Hill ve Bridget Jones filmlerinin yapımcıları.

Soğuk Aralık ayında içinizi ısıtacak, belki size unuttuğunuz bir şeyleri hatırlatacak ya da belki sahip olduğunuz şeylere bir kez daha teşekkür ettirecek tatlı bir romantik film olan Love Actually’i umarım siz de beğenirsiniz. Şimdiden iyi seyirler..

When you have already researched, then you have to pay attention to the subjects that https://www.affordable-papers.net/ would interest you and which you would feel comfortable with.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir