This is the End – Buraya Kadar (2013)
This is the End tam anlamıyla bir absürd komedi filmi. Komedi dendiğinde aklınıza gelecek çoğu isim bu filmde yer alıyor. Hem de kendi karakterleriyle oynamaktalar. Bu da filme daha ayrı bir tat katıyor. Gerçek hayatta da iyi arkadaş olan ve birlikte bir sürü filmleri olan Seth Rogen ve James Franco’ nun birlikte oluşturdukları sinerji görülmeye değer. Eğer kafa dağıtmak, biraz eğlenmek için film arıyorsanız This is the End tam size göre bir film.

Filmin konusuna gelirsek James Franco’ nun evinde toplanan bir sürü ünlü partinin tadını çıkarırken dünyada kıyamet vakti başlar. Büyük bir kargaşa ve telaştan sonra 6 arkadaş evlerinde mahsur halde kalırlar. Zamanla erzak sıkıntısı çeken ünlülerimizin hayatta kalma iç güdüsünün artmasıyla beraber birbirleriyle çekişmeye başlarlar. Bundan sonra da ölümle burun buruna olan bu 6 arkadaşın bu durumdan kurtulma çabasını izleyeceğiz.

Filmin başrollerinde komedi filmlerinde görmeye alışık olduğumuz Johan Hill, Seth Rogen, James Franco, Jay Baruchel, Danny McBride ve Craig Robinson oynamaktadır. Yan rollerde de Jason Segel, Rihanna, Emma Watson, Channing Tatum ve Michael Cera gibi isimler yer almakta. Bu kadar ünlü ismi böyle absürd bir komedi filminde izlemek çok güzel bir duyguydu. Sizde bu filmi boş vaktinizde izleyerek zamanınızı güzel geçirebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler.

FRAGMAN


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir