Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlıyor?
Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman hangi kanal’da başlıyor?

Bir zamanların en çok izlenen dizisi olan Kurtlar Vadisi, ülkemizin gündemindeki konuları da işlemiştir. Bu yüzden bir dönem sadece ülkemizde değil birçok ülkede çok ses getiren dizi 2019-2020 yılları arasında yeniden ekranlarda olması bekleniyor. Dizinin yönetmeni olan Necati Şaşmaz, yeni sezonda yeniden Kurtlar vadisi Kaos adı altında tüm oyuncularını yeniden bir araya toplamayı düşünüyor. Bu kadar ses getiren bir dizinin yeniden yayına alınması medya dünyasını bir hayli karıştıracak gibi duruyor.

Yeni sezonda film önerileri içinde baş sıralarda yer alan dizinin ağırlıklı konusu ise, isminden de anlaşılacağı gibi ülke içindeki Kaosu ve üzerimize oynanan oyunlar işleneceği biliniyor. Özellikle ülkemiz son zamanlarda zor günlerden geçti mesela 15 Temmuz gibi. Dizide bu tür Kaos ortamlarının anlatılması ve yansıtılması bekleniyor. Çünkü birçok ülkenin bizim üzerimizde hain planları ve bunları bir yerden başlayarak yansıtmak, ifşa etmek gerekebiliyor. Aksiyon film önerileri vermek istersek tabiki en başta söyleyeceğimiz dizi Kurtlar Vadisi Kaostur. Dizi için şu sıralar oyuncuların bir ara gelmesi bekleniyor.

Necati Şaşmaz filmin yönetmeni, bu dizi ile birçok yere taş atacağı görünüyor ve bu durum sonrasında dizinin eskisinden daha fazla reyting alacağı ve konuşulacağı bekleniyor. Dizinin eski isimlerinin birçoğu dizide rol alacağı duyuldu. Bu sezon dizi sektörünün akışını değiştirecek olan Kurtlar vadisi Kaos; eski kurtlar vadisi izleyicilerini merakla bekletiyor.
Dizinin çekilmesi için büyük çapta bütçe ayrıldığını ve bütçenin daha çok artması için diziyi Sponsorlar ile destekleneceği söylendi. Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin her ne kadar bütçesi açıklanmaması uygun görülse de, sektördeki diziler arasında en çok harcama yapılacak dizi bu dizi olacağı söylemler arasında.

Masraftan kaçınılmama sebebi ise dizinin ne kadar çok ses getireceği tahmin edildiği için reytinglerle tüm harcamaların zararını kapatacaklarını düşünüyorlar. Bence haklılar çünkü küçüğünden büyüğüne birçok bu diziye hala daha bağlı insanlar görüyoruz ve bu dizinin çok fazla tutacağının göstergesi denilebilir. Devamında bir de reyting rekorları kırılırsa zarar harici şirketin birçok kar edeceğini söyleyebiliriz. Dizinin hangi kanalda yayınlanacağı da merak konularının başında yer alıyor. Çünkü diziyi kapan kanal baya fazla kar edeceği gözüküyor. Dizinin hangi kanalda yayınlanacağını hala gizli tutan şirket, neden gizli tuttuğu hakkında henüz bir açıklama yapmış değil fakat yüksek ihtimal ile netflix aracılığı ile izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

Kurtlar Vadisi Kaos Fragman


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir