Dizi Severler İçin Harika Diziler
harika-diziler-com

Merhaba dizi severler… Bugün sizlere internette dolaşırken keşfettiğim harika bir dizi izleme sitesinden bahsedeceğim. Sitenin adı HarikaDiziler.com… Siteye giriş yaptığınızda izleyicinin dikkatini ilk çeken şey, sitenin kullanım kolaylığı… İzleyici, gerek son eklenen dizi bölümleri, gerek yabancı diziler, gerek Türk dizileri, gerekse en çok izlenen dizilere bir tıkla ulaşabiliyor. Diğer dizi izleme siteleri gibi arka arkaya açılan reklamlar, kullanıcıyı boğan temalar, göz yoran grafikler vs. bulunmamakta.

Dizi izle dendiğinde akla gelebilecek ilk site olmaya aday olan bu güzel platformda dizi istek bölümü de mevcut. Fazla kişi tarafından bilinmeyen ve izlenmeyen kült dizileri veya aklınıza gelebilecek her tür diziyi bu bölümden site ekibine iletebilir ve sitede yayımlanmasına vesile olabilirsiniz. HarikaDiziler ekibinin istekleri özellikle değerlendirdiğini de göz ardı etmemek gerekiyor, denendi, test edildi.

Sitenin bir diğer güzel özelliği ise dizi takvimi… Hiçbir bölümünü kaçırmadan yabancı dizi izle mek isteyenler için biçilmiş bir kaftan olan bu takvimde geçmiş ve gelecek günlere ait tüm bölümler ve bu bölümlerin tarihleri mevcut. Hatta hiç uğraşmadan herhangi bir tarihte bulunan herhangi bir bölüme tıkladığınızda direkt olarak bölüme erişebiliyorsunuz. Böylece zaman kaybetmeden sevdiğiniz diziyi izlemeye başlayabiliyorsunuz.

Bunca şeyi düşünen site ekibinden yerli dizi izle mek isteyenleri unutmasını bekleyemezsiniz elbette. Sitede Sıdıka, Süper Baba, İkinci Bahar, Kaygısızlar gibi eski efsane dizilerden tutun Kayıp, Beni Böyle Sev, Medcezir, Kaçak, Karagül gibi yakın zamanın ve günümüzün en sevilen dizilerin tamamı mevcut. Dilediğinizi seçip izlemeye başlayabilirsiniz.

Sitenin üyelik bölümünden de bahsetmeden geçmeyelim: Siteye üye olarak kendinize ait bir profil oluşturabilir, oluşturduğunuz bu profili daha sonradan düzenleyebilir, sevdiğiniz dizileri favorilerinize ekleyebilir, dizilere ve bölümlerine yorum yapabilir ve özel dizi tavsiyeleri alabilirsiniz. Son olarak sitenin Facebook, Twitter gibi sosyal medya sayfalarını beğenerek en son çıkan dizi bölümlerinden, dizi haberleri ve diğer tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. İyi seyirler!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir