Aslan Çocuk (2019)
Eğlenceli Bir Animasyon: Aslan Çocuk

Son yıllarda animasyon kategorisinde daha çok film vizyona girmektedir. Sinemaya gidince çocukların gittiği filmler gibi düşünülse de büyük küçük herkese hitap etmektedir aslında. Çocukları farklı dünyalara götürüp hayal güçlerini gelişmesini sağlamasının yanında büyükler içinde eğlenceli vakit geçirebilmektedir. Bu filmlerden arasında Aslan Çocuk ailecek güzel vakit geçirebileceğiniz animasyonlar arasında yer almaktadır.

Evsiz kalan Aslan Çocuk Kid Mane, şerifi olmayan Tuckerville kasabasına gelir. Burada hem iş bulmak hem de arkadaş edinmek için geldiği bu yerde şeriflerin gelmesi ile eğlenceli bir macera başlamaktadır. Her bir karakterin özen ile çizilip seslendirildiği filmde yaklaşık bir buçuk saat gülmekten duramayacaksınız.

Film kategorisi olarak animasyon film önerileri olarak çocuklar için eğlenirken öğretici mesajlarda vermektedir. Henüz okullardan açılmadan vizyona bir filmdir. Çocuklarınız okula gitmeden ve yoğun bir ders dönemine girmeden hem güzel vakit geçirebilir hem de okul öncesi güzel bir hediye verebilirsiniz.

Diğer animasyon filmlerinden ayıran pek çok farklı yönü bulunmaktadır. Denizde yaşayan bazı hayvanlar karada yaşamaktadır. Bunun dışında en dikkat çeken farklılık teknelerin uçmasıdır. İzlediğim animasyon filmlerinde içinde ilk defa karşılaştım. İmkansız diye düşünülen pek çok sahne filmlerde çekilmekte ve gerçek etkisi göstermektedir. Hayal gücü sınırsız bir dünyadır. Animasyon kategorisi filmlerinde gün geçtikçe büyük bir gelişim göstermektedir. Her vizyona giren film ile yeni ögeler ile çok daha zenginleşmektedir. Aslan Çocuk ’un sahneleri, çizilen karakterler ve senaryoyu düşündüğümüzde animasyon olarak yeni bir soluk kazandırmıştır.

Kid Mane’in bulunduğu kasabaya şerif olmaya çalışmak için verdiği mücadele aynı zamanda çocuklara farklı mesajlarda vermektedir. Tüm aile bireyleriyle birlikte güzelce vakit geçirebileceğiniz bu animasyon filmi; hem büyüklere hem de küçüklere hitap ediyor . Aslan Çocuk, animasyon kategorisi ve çocuklarınız ile birlikte izlemeniz gereken ve film önerileri içinde yer almaktadır. Animasyon filmleri çocuklar içindir düşüncesini bir yana bırakıp filmi izlemelisiniz. Ailecek çok güzel vakit geçirebilirsiniz.

Vizyon tarihi: 6 Eylül 2019 (1s 22dk)
Yönetmen: James Snider
Tür: Animasyon
Ülke: ABD

Aslan Çocuk Fragman


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir