Crazy Stupid Love – Çılgın Aptal Aşk (2011)
Cal Weaver, 40′ lı yaşlarında lise aşkıyla genç yaşta evlenmiş çocuklarıyla beraber monotonda olsa güzel bir yaşantısı olduğunu düşünen biridir. Birgün karsının artık bu hayattan sıkıldığını ve kendisini aldattığını öğrenen Cal için bir anda herşey tersine döner.  Daha önce eşinden başka kimseyle birlikte olmayan Cal için yeni kadınlarla tanışmak flörtleşmek çok zordur. Artık boş vakitlerinde barlara, clublara giderek sarhoş olan Cal sürekli yanında bulduğu insanlara dert yanarak hayatından şikayet eder. Yakışıklı bir çapkın olan Jacop Palmer, sık sık Cal’ ı uzaktan bu durumda görünce haline acıyarak yardım etmeye karar verir. Artık kadınlar konusunda onun mentoru olan Jacop, giyiniş tarzından saç stiline, kadınlarla nasıl konuşması gerektiğine kadar herşeyi göstererek tamamen yeni bir adam yaratır. Cal için artık tek sorun karısına olan duygularını unutamaması iken Jacop içinde, en iyi hamlelerini yapmasına rağmen yüz bulamadığı Hannah adlı bir kızdır.

Filmin en büyük artılarından biri geniş bir hikaye örgüsünün olması ve bu kalabalık kadronun neredeyse hepsini önemli yıldızların oynamasıdır. Filmde neredeyse her karakterin aşkla ilgili bir olayını izliyoruz hepsinin kendine has bir tadı var. Ve bunların birbirleriyle bir şekilde bağlanması filmin en eğlenceli yerlerinden birisi. Eğlenmek için bir film izlemek istiyorsanız bu film kesinlikle size göre kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

Başrollerinde Steve Carell, Ryan Gosling, Emma Stone ve Julianne Moore gibi önemli isimler varken yan kadrosuda bir o kadar başarılı bu filmi izleyecek herkese şimdiden iyi seyirler.

FRAGMAN


Yorumlar

  1. jkkkkkkkkk

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir