Vizyondaki Film Seçenekleri
filmexpresi

Film sevenler için vizyona giren filmler arasında Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler’in başrollerini paylaştığı ‘İkimizin Yerine’ filmi de yer alıyor. Küçük bir kasabada yaşamını devam ettiren Çiçek aynı şekilde tekrarlayan bir hayatı yaşamaktadır. Aynı zamansa ailesinin dayattığı hayatı yaşamak zorunda olan ve bu durumdan pek memnun olmayan Çiçek’in hayatı kasabaya gelen edebiyat öğretmeni Doğan sayesinde değişecektir. Çiçek’in derslerine girmeye başlayan Doğan kendini ne kadar uzak tutmak istese de Çiçek’e aşık olur. Birbirinden farklı hayatları sürdüren ikilinin aşkları hayatlarını değiştirecektir. Doğan’a aşık olan Çiçek ona yaklaşmak için her yolu dener. Yaşamında almış olduğu aşk yaraları nedeni ile Doğan bu duruma karşılık vermemek için çabalar ancak bunu başaramaz. İkili arasında yaşanan aşk yalnızca ikisinin değil aynı zamanda tek düze bir hayatı Çiçek’e dayatan ailesinin yaşantısını da değiştirir. Bu aşkı keyifle izlemek isteyenler ikimizin yerine izle seçeneği ile filmi kesintisiz olarak izleyebilirler. Serenay Sarıkaya’nın sinemadaki ilk deneyimi olan filmde uzun süre ara vermiş olan Nejat İşler ile olan uyumu da dikkat çekiyor. Zerrin Tekindor gibi birbirinden özel isimlerinde yer aldığı ikimizin yerine full izle seçeneği ile filmi indirmek zorunda olmadan izleme imkanı bulabilirsiniz.

 

Çakallarla Dans 4 Filmi

Sevilen ve seri şeklinde devam eden ‘Çakallarla Dans’ filminin 4. Filmi de vizyonda yer alıyor. Çakallarla Dans 4 filminde serinin sevilen isimleri aynı ev içerisinde hayat mücadelesi vermeye başlar. Bu durum onları fazlası ile zorlasa da zorlu koşullar nedeni ile bunu yapmak zorunda kalırlar. Berber Hüseyin’in cazip bir plan ile gelmesi ile kahramanlarımızın hayatı değişir. Dayısının oğlu vefat ettiğinde kendisine bırakmış olduğu haritanın neye ait olduğu belli olmadığından bir hazine haritası olacağını düşünürler. Bu nedenle Edirne’ye doğru yola çıkan kahramanlarımız olayların gidişatına göre eğlenceli bir film keyfi yaşamanızı sağlıyor. Filmi merak edenler çakallarla dans 4 izle seçeneği ile filmi indirmeden kolayca izleyebilirler. Başrollerinde Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu’nun yer aldığı filme 4. Seride Didem Balçın, Hakan Bilgin, Derya Şensoy’un yanı sıra Hande Katipoğlu da eşlik ediyor. Komedi alanında vizyona giren filmi izlemek isteyenler çakallarla dans 4 full izle seçeneği ile sistemden kolayca izleme imkanı bulmaktadır. Dolu dolu geçen film komedi severlerin ilgisini çekmektedir.

 

Çalgı Çengi 2 Filmi

Çalgı Çengi filmi hem konusu hem de oyuncuları ile dikkat çeken filmler arasında olduğundan ve büyük ilgi çektiğinden filmin devamı niteliğinde olan çalgı çengi 2 filmi de bomba gibi geliyor. Vizyona girecek olan film birinci filmin devamı niteliğinde çekildiğinden aynı kahramanlarımız ilk filmde mafya ile yaşadıkları sorunlar ile izleyicilere keyifli zamanlar geçirmelerine yardımcı olmuştu. Bu kez eski hayatlarını geride bırakarak yeni hayatlarına mafya ile devam etmeye karar veren ikilinin yaşayacaklarını film boyunca keyifle izleyebilirsiniz. Filmi merak edenler çalgı çengi 2 izle seçeneği ile sistemden kolayca izleme imkanı bulabilirler. Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrollerini paylaştığı film merak uyandırmaya devam ediyor. 2017 yılında vizyona girecek olan filmi kesintisiz olarak izlemek isteyenler bunun için çalgı çengi 2 full izle seçeneği ile istedikleri zaman izleme imkanı bulabilirler. Komedi kategorisinde bulunan filmin büyük ilgi görmesi bekleniyor. Kahkaha ve eğlencenin bol olduğu film boyunca ikilinin yaşadıklarını keyifle izleyebilirsiniz. İkiliyi sevenler çalgı çengi 2 tek parça izle seçeneğini kullanarak indirmek zorunda da kalmadan filmi yüksek kalitede kesinti olmadan izleme imkanı bulabilirler.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir