Hayatımın Aşkı Son Çıkan Fragman
Hayatımın Aşkı Son Çıkan Fragman

Hayatımın Aşkı dizisi yeni sezonun iddialı dizileri arasında yer alıyor, zira hem farklı bir öyküye sahip, hem de oyuncu kadrosu oldukça zengin. Yaza damga vurması kaçınılmaz olan dizi Kanal D ekranlarında şimdiden yayınlanmayı ve büyük bir kitleyi peşinden sürüklemeyi bekliyor. Romantik komedi son yıllarda oldukça tutulan bir tür olduğu için izleyiciyi kısa sürede yakalayabiliyor. Hande Doğandemir ile Serkan Çayoğlu’nu kadrosunda barındıran dizi böylece rakiplerine göre daha avantajlı olarak ekran macerasına başladı denilebilir. Hayatımın Aşkı ilk fragmanı izleyicileri etkileyecek sahnelerle geldi.

Herşey 30’larının başlarında olan Gökçe’nin etrafındaki yaşıtlarının bir kısmının evlenmiş olduğunu, bir kısmınınsa evlilik telaşı içinde olmasını görüp neden hala bir sevgilisi olmadığını ve bekar olduğunu sorgulamasıyla başlıyor. Eğlenceli dizide Gökçe için evlenebileceği bir aday bularak hayatına artık farklı bir yön çizme vakti gelmişti de geçiyordur. Böylece Gökçe kendisini evliliğe adarken gözüne kestirdiği ilk aday Ajans 237 adlı kendisinin de çalıştığı şirketin patronudur. 30 yaşındaki Demir oldukça yakışıklı ve zengin bir adamdır ve onun da kalbi şu anda boştur. Çok iyi bir aday gibi görünen Demir artık Gökçe’nin radarına girmiştir. Elbette evlenmek ve evlenecek birini bulmak o kadar kolay değildir. Demir’le sevgili olmak üzere yola çıkan ve Kaan’ın da yardımlarıyla ilerleyen macerasında Gökçe’yi hem komik hem de ilginç olaylar beklemektedir.

Görüldüğü üzere yaz dizilerini kaçırmayan izleyicilerin beğenisini kazanacak dizi için fragman sabırsızlıkla bekleniyor. Peki dizinin fragmanını takip edebileceğiniz bir web sitesi mevcut mu? İnternet üzerinde her geçen gün yeni bir fragman sitesi yayına giriyor. Ancak sitelerin karmaşık yapısı ve hız kalitesinin düşük olması kullanıcıların fragman izlerken çeşitli sorunlar yaşamasına yol açıyor. Bu sorunlardan en önemlisi de video izlerken kullanıcıların karşılaştığı reklamlar oluyor. Reklamları kapatmak isterken başka sayfalara yönlendirilen kullanıcı haliyle zaman kaybı yaşıyor ve siteden direkt olarak çıkış yapıyor. Sitemiz bu aşamada kullanıcıların hedeflerine odaklanarak site içerisinde gerçekleştirmek istedikleri aktiviteyi rahatlıkla gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Fragman izlerken reklam kapatmak için zaman kaybetmeden yüksek hız kalitesinde izlemek istiyorsanız sitemizi tercih edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir