Chip Satış Hizmetleri
İnternetten güvenli bir şekilde alışveriş yapmak veya oyun oynamak isteyenler chip satış işlemlerinin yapıldığı yerlerden sipariş vererek, chip alışverişi yapabilmektedir. Alışverişler para gönderimiyle gerçekleştiğinden, güvenli chip satışı işlemleri gerçekleştiren sitelerin tercih edilmesi son derece önemlidir.

İşlemlerin internet sitesi üzerinden yapıldığı zynga chip satışı alışverişi yapabilmek için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Üyelik formunu doldurduğunuz takdirde, üyelik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Facebook hesabınız varsa, facebook ile giriş seçeneği ile de üyelik işlemlerinizi daha kısa sürede tamamlayabilmeniz mümkündür. Skype, telefon veya Facebook chip satışı olmadığından, dolandırıcılara karşı dikkatli olunması gerekmektedir.

Chip alışverişleriniz için üye olduktan sonra, alışveriş yapabilmek için hesabınıza bakiye yüklemesi yapmanız lazımdır. Banka havalesi, kredi kartı, eft, atm kartsız gibi yöntemlerle bakiye yüklemeleri yapabilmeniz mümkündür. Bunlar arasından dilediğiniz ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Facebook üzerinden poker oyunu oynuyorsanız zynga poker chip satışı için kredi kartınızla ya da diğer ödeme seçenekleriyle, chip alımını site üzerinden sipariş vererek gerçekleştirebilirsiniz. Satın aldığınız chipler sizlere oyun parası olarak geri dönebilmektedir. Bu chipler sayesinde, oynadığınız oyunu daha heyecanlı bir hale getirebilmek sizlerin elindedir. Transfer için hesabınızda 100k chip bulunma şartı bulunmaktadır.

Güvenli bir şekilde chip satış işlemlerinin gerçekleştirildiği http://www.adachip.com/ internet sitesine üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabınıza bakiye yüklemesi yaparak chip alışverişlerinize hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Ayrıca kazanmış olduğunuz oyun chiplerinin satışını da yapabilmeniz mümkündür.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir