Best Fm Dinle
canlidinlefm

Best Fm, 1993 yılından bugüne dek yayın hayatını sürdüren Türkiye radyolarının en önemli kanallarından biri. Türkçe pop alanında son derece başarılı çalışmalar yapan radyo deneyimli ve başarılı radyo programcılarının yaptığı yayınlar sayesinde de birçok radyo dinleyicisinin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Best Fm Hangi Frekansta Yayın Yapıyor?

Ulusal radyolar arasında en çok ilde yayın yapan frekanslardan biri olan Best Fm Türkiye genelinde 98.4 frekansından yayın yapıyor. Bunun dışında Best Fm’in resmi internet sitesinden diğer illerin frekanslarını öğrenebilirsiniz. Bunun dışında Best Fm frekansları haricinde internet üzerinden kolaylıkla dinlemeniz de mümkün. Akıllı uygulamalar sayesinde gittiğiniz her yerde telefon ve tablet aracılığı ile de Best Fm dinle’in eğlenceli dünyasına dahil olabilirsiniz.

Best Fm Ne Tarz Müzik Yayını Yapıyor?

Türkiye’nin önde gelen radyolarından biri olan Best Fm dinle, güncel pop şarkıların en güzel örneklerini dinleyicilerini sunuyor. En son hitler, geçmişte çok beğenilmiş pop şarkılar Best  Fm’in yayınladığı şarkılar arasında yer alıyor. Hande Yener’den Demet Akalın’a, Serdar Ortaç’tan Bengü’ye kadar birçok farklı popüler müzik sanatçısının en beğenilen en sevilen şarkılarını Best Fm ‘de gün boyunca dinleyebilirsiniz. Son dönem pop müziğin en çok dinlenen parçalarının yanı sıra hiçbir zaman eskimeyen kült şarkılar da Best Fm’in repertuvarında bulunuyor.

Best Fm’de Kimler Program Yapıyor?

Best Fm yayınladığı müziğin kalitesinin yanı sıra deneyimli ve başarılı kadrosu ile de dikkat çekiyor. Sabah saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar gün boyunca en beğenilen radyocuların sıra ile mikrofon başına geçtiği radyoda başı ünlü radyocu Cem Arslan çekiyor. Sabah saatlerinde Gazoz Ağacı ve akşamüstü Gazor adlı programlarla yayına çıkan Arslan Best Fm üzerinden yaptığı yayın sayesinde son derece geniş bir dinleyici kitlesine sahip. Bunun yanı sıra Ufuk Karcı, Jale Şengün, Altan Kiraz, Yasemin Şefik ve Serdar Gökalp de gün içerisinde farklı formatlar ile dinleyici ile buluşuyor. Bunun yanı sıra Cuma ve Cumartesi geceleri Selami Bilgiç ile Enerji kuşağında en hareketli, eğlenceli ve hit parçalar radyolara geliyor.

Kaynak:  Radyo fm


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir