Kayıt olmak için tıklayın ;

 
YAZARLIK HAKKINDA
1. Yazarlığınız yukarıda bulunan formu doldurunca hemen aktif olacaktır. Hiç beklemeden yazmaya başlayabilirsiniz.

2. Sitede yazı yazmak oldukça basittir. Yazar olduktan sonra sitenin üst kısmında çıkacak olan araç çubuğundan panelinize girebilir ve bir sosyal medya sitesinde ne kadar kolay paylaşım yapabiliyorsanız aynı kolaylıkta yazınızı ekleyebilirsiniz. Hata veya eksiklikler elbette olacaktır; ancak bunlar tarafımızca sizin yerinize ortadan kaldırılır.

3. Film önerilerinize veya köşe yazılarınıza resim ve/veya fragman eklemek zorunda değilsiniz. Resimsiz veya fragmansız yazıların eksikleri tarafımızca sizin için giderilir.

4. Gönderiler, öncelikle kontrolden geçecek, Türkçe yazım ve noktalama hataları varsa düzeltilecek, başka bir sorun varsa ortadan kaldırılacak, daha sonra yayımlanacaktır.

5. Film önerileriyle ilgili yazıların en az 100 kelime olması gerekmektedir. Bu sınıra birkaç dakikada birkaç cümleyle ulaşabilirsiniz. Bu sınır, köşe yazılarında geçerli değildir. Söz konusu köşe yazısı birden fazla grafiğe sahipse metin kısmı daha kısa olabilir.

6. Bir gönderinin yazarı her kimse o gönderi, o yazarın kullanıcı adıyla paylaşılacaktır. Kimse, kimsenin yazısını veya başka materyalini kendi üstüne veya bir başkasının üstüne geçiremez. Yine bu gönderiler, sosyal medya ağlarında da üstlerine kullanıcı adları yazılarak paylaşılır.

7. Emekleriniz site ömrü dâhilinde hiçbir zaman silinmez. Ekibin bir parçası olan kişi, siteye istediği sayıda, istediği uzunlukta gönül rahatlığıyla gönderi ekleyebilir.
KULLANIM KOŞULLARI
1. Kendi ismiyle paylaşılsa dâhi yazarlar, kendi üretimleri olan yazı, grafik, çizim, sunum gibi her materyalin tüm haklarını siteye devretmiş sayılır.

2. Yazarlar, herhangi bir zaman içerisinde kendi üretimi olan hiçbir materyal için maddi veya manevi hak talebinde bulunamaz.

3. Yazarlık başvurusu formunda bulunan bilgileri eksiksiz dolduran veya bu bilgileri daha sonradan silen yazarların tüm gönderileri, site yöneticisi üstüne aktarılır ve yazarın tüm yetkileri elinden alınır.

4. Yazar olan herkes, bu kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.