White Collar (2009-2014)
White Collar… Yabancı diziler ile çok içli dışlı olan biri olarak söyleyebilirim ki benim listemde ilk bu dizi ilk 3’e girer. Polisiye dizilere olan sevgim bu dizi ile hat safhaya çıktı. Konu ve oyuncular bu kadar mı muhteşem olur.

Gelelim konuya; Neal Caffrey, çok zeki bir suçludur. Onu yakalayan tek FBI ajanı ise Peter Burke’dür. Her şey normal giderken, Neal hapishaneden kaybettiği aşkını bulmak için kaçar. Tekrar yakalaması için Peter’a haber verilir ve Peter biraz araştırmadan sonra Neal’ı yakalar. Ama Neal, yeniden cezaevine dönmek istemez ve Peter’a bir teklifte bulunur; suç konusundaki uzmanlığını, FBI’ın peşinde olduğu suçluları yakalamakta kullanmayı teklif eder ve Neal’ın ayak bileğine takip cihazı takılır. Neal cezasını Peter ile çekmeye başlar ve muhteşem partnerliğin temelleri atılmış olur.

Polisiye, aksiyon, komedi… Kesinlikle hepsi bu dizide. Bir ailenin içine giriyorsunuz ve emin olun bu aileden çıkmak çok zor olacak. Ben ayrılmakta çok zorlandım ve bu diziyi size tavsiye etme gereği duydum. :)

İyi seyirler…

FRAGMAN


Yorumlar

  1. iskender

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir