Ünlü Oyunlar, Film Olarak Karşımıza Çıkıyor
film-bilir-ic

Sizlere yep yeni bir filmi tanıtmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Yıllarca oyun olarak hayranlarının takip ettiği World Of Warcraft şimdilerde film olarak karşımıza çıkıyor. Amerikan yapımı olan filmin vizyon tarihi 3 Haziran 2016 olarak belirlendi. Filmin yönetmenlik koltuğunda Duncan Jones oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise şu isimler bulunuyor: Travis Fimmel, Toby Kebbell, Paulo Patton ve sayamayacağımız nice tecrübeli isim. Filmle alakalı kısa bir bilgi vermek gerekirse. Ülkeleri yok olan Ork savaşçıları bir koloni haline gelip Azeroth krallığına saldırıyorlar. Azeroth krallığı ilk başlarda barış yanlısı olsa da bu politikasını çok fazla sürdüremiyor. İki Dünya’yı birleştiren kapı bir anda açılıyor ve esas savaş şimdi başlıyor. Bir taraf düşecek ve bir taraf yok olacak. İki taraf da krallığı, halkı ve ülkesi için savaşacak. Bakalım ne olacak? War craft izlemek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

World of Warcraft 720p izle

Sıradaki filmimiz izle yine izleyicilerinin merakla beklediği bir yapım. Oyun versiyonu olarak sürülen bu yapım daha sonra hayranlarının isteğiyle film olarak kaldığı yerden devam ediyor. İlk film 2009 yılında vizyona girdi ve izleyicilerinden büyük bir takdir gördü. Bakalım 2016 yapımı da öyle olacak mı? Amerikan yapımı filmin yönetmen koltuğunda Justin Kurzel oturuyor. Aralık ayında vizyona girmesi gereken filmin oyuncu kadrosunda Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons gibi isimler bulunuyor. Filmin konusuna gelecek olursak, Desmond Miles isimli bir barmen ne olduğunu anlamadan kaçırılır. Atalarının ruhunu geri getirmek için Animus adlı bir makineye bağlanmıştır. Şirketin amacı ise Desmond’un atalarına ulaşarak şu anda kullanmış oldukları aletlerin ve silahların yapılışını öğrenmek ve Dünyada en güçlü orduyu oluşturmaktır.Assasian Creed izlemek için aşağıdaki linkten sitemize tıklayabilirsiniz.

Assassin’s Creed 720p Fullhd izle

Şimdiki filmimiz ise daha önceki filmi hayranları tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen bir devam filmi. Maceraya kaldığı yerden devam eden X-Men serisi şimdi yeni bir macerayla izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Serinin 9. Filmi olan Apocalypse, 27 Haziran 2016 günü vizyona girmeyi bekliyor. Yönetmen koltuğunda Bryan Singerin oturduğu filmde James McAvoy, Micheal Fassbender, Jennifier Lawrance gibi usta oyuncular rol alıyor. Amerikan yapımı olan filmin konusuna gelecek olursak, Apocalypse bir çok mutantın özelliğini bir arada toplayarak ölümsüz ve yenilmez olmuştur. Bu sayede çok güçlü olan Apocalypse, uykusundan uyanıp gördüğü Dünya karşısında hayal kırıklığına uğrar. Mutantları bir araya toplayan Apocalypse, Dünyadaki insanların yok olmasının ve kendi krallıklarının kurulması için çalışmalar yapar. Dünya dengede dururken Raven Profesör X’in de yardımıyla X-Men e yardım eder ve insanlığı kurtarmaya çalışır. Eşsiz bir yapım olan X-men Apocalypse filmini sitemizden rahatlıkla takip edebilirsiniz.

X-Men: Apocalypse Türkçe Dublaj & Altyazılı Fullhd İzle

Bahsetmiş olduğum filmler ve daha nicelerini sitemizden izleyebilir ve beyazperdenin tutkusunu oturduğunuz yerden yaşabilirsiniz.

Sizlere her platformda hizmet veren Filmbilir.com adresini takip etmeniz yeterlidir. İyi seyirler.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir