Transformers 5 Son Şövalye (2017)
Transformers serisi konusuyla, oyuncularıyla ve görsel efektleriyle izleyicilerin gönlünü kazanmayı başaran ve her yeni devam filmin de izleyicinin beklentileri karşılayarak merakla beklenen seri haline geldi. Son olarak 27 Haziran 2014’de vizyona giren Transformers 4 Kayıp Çağ filmi ile gişe de büyük başarılar elde etmişti ve ardından serinin yeni filmi Transformers 5 Son Şövalye için geri sayım başlamıştı.

Transformers 5 Son Şövalye, Optimus Prime’ın gidişiyle geleceğimizi kurtarmak için gömülü sırların açığa çıkacağı ve dünyanın kaderini belirleyecek aksiyon ve macera dolu olacak. Dünyayı kurtarma görevi için ise Cade Yeager  ve Bumblebee araların da profesörlerin de olduğu sıra dışı bir birliğe katılıyor. Serinin 5. filminin yönetmen koltuğunda yine ünlü yönetmen Michael Bay oturuyor. Senaryosu ise Art Marcum, Matt Holloway ve Ken Nolan tarafından hazırlanmış. Merakla beklenen filmin baş rollerinde Kayıp Çağ filminin Cade Yeager’ı Mark Wahlberg, Anthony Hopkins, Josh Duhamel, Santiago Cabrera ve Laura Haddock oynayacak.

Transformers 5 Son Şövalye Ne Zaman Çıkacak?

Merakla beklenen Transformers 5 Son Şövalye Vizyon Tarihi 23 Haziran 2017. Transformers 6 ve Transformers 7 filmlerinin çıkış tarihi ise 8 Haziran 2018 ve 28 Haziran 2019 olarak duyuruldu.

FRAGMAN


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir