The Intership – Genç Çıraklar (2013)
the intership, genç, çıraklar, genç çıraklar, googleNick ve Billy çok başarılı satış elemanlarıdır. Şirketlerinin kapanmasından sonra işsiz kalan ikili artık kendi devirlerinin bittiğini herşeyin teknoloji üzerine kurulu olduğunu görürler. Bunun üzerine Google’ da stajyerlik pozisyonuna başvururlar. Yarıştıkları kişiler ise ülkenin en başarılı üniversitelerinde okuyan, zeka seviyesi çok yüksek ve alanlarında çok başarılı gençlerdir. Bu kıyasıya mücadele de kendi farklarını ortaya koymaya çalışan ikili çok eğlenceli bir hikayeye imza atıyor.

Komedi filmlerinde birlikte çok iyi ikili olan Vicne Vaughn ve Owen Wilson, yanlarına Dylan O’Brien, Rose Bryne, Will Ferrell, Max Minghella gibi başarılı oyuncuları da alarak izlemesi çok keyifli bir film ortaya çıkarmışlar. Google’ u bilmeyenimiz yoktur zaten, en iyi çalışma yeri seçilen Google’ un bu filmde iç dünyasını da görüyoruz. İzlerken öyle bir ortamda çalışmayı çok istedim.

Bu filmi izlerken kahkahalara boğulmayacaksınız belki ama eğleneceğiniz de kesin. 90 dakikalık bu film, kafa dağıtmanıza ve Google gibi hayatımızın içine girmiş bir yerin çalışma şekline bir bakış atmanıza olanak sağlayacak. İzlemeyi düşünenlere bu filmi kesinlikle tavsiye ediyorum. Şimdiden iyi seyirler.

FRAGMAN


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir