Survivor 2017 Başlıyor!
Her yıl büyük bir heyecanla beklenen ve katılacak ünlülerin kimler olduğu konusunda gündem yaratan yarışma Survivor 2017 başlıyor. Başlama tarihi konusunda yapılan açıklamada 21 Ocak 2017 de ekranlarda olacağı ve sezon açılışını yapacağı bildirildi. Acun medya tarafından hazırlanan yarışmanın Domanik ve Panama’da çekilmesi beklenirken bu yıl ki bölümlerinde izleyicilerin karşısına yeni oyunları ve yeni konsept ile geleceği bekleniyor. Biz de izlemek için sabırsızlanıyoruz.

Ünlüler ve gönüllüler olmak üzere iki ayrı kadronun yarıştığı Survivor, bu yıl da çok eğlendireceğe ve bağımlılık yapacağa benziyor. Çünkü ünlüler kadrosu inanılmaz renkli. Yarışma da olması beklenen ünlüler şunlar; şakşuka şarkısı ile akıllara kazınan ve renkli kişiliği ile dikkat çeken Tarık Mengüç, Fenerbahçe’de oynadığı yıllar futbolu ile akıllara kazınan Serhat Akın, birçok ünlü dizide oynayan Seda Demir, Beşiktaşlı ünlü futbolcu İlhan Mansız, Çocuklar Duymasın dizisinin havucu Furkan Kızılay, çılgın karakteri ile bilinen ve Dj’lik yapan Berna Öztürk… Saydığımız ünlülerin hepsi Survivor 2017 ile ekranlara gelecek. Ünlülerin yarışmada nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu… Her yıl dev ünlü kadrosu ile Türkiye’yi ekranlara kitleyen yarışmanın tüm ayrıntılarını takip etmek isteyenlere güzel bir önerim olacak. İçerisinde Survivor 2017’ye dair her şeyi bulacaklar. Survivor 2017 haberlerini, ünlü kadrosunun kimlerden oluştuğunu ve kısaca kimler olduğuna dair bilgileri, yarışma başladığında tüm bölümleri, Survivor müziklerini… Kısacası tüm ayrıntılar var bu sitede:

Survivor 2017 izle

Site sadece Survivor 2017 odaklı kurulmuş olması sebebiyle diğer siteler gibi, yarışma bölümlerini aramanız gerekmeyecek. Artık kaçırdığımız bölümler için üzülmenize de gerek yok. Bu güzel siteyi boş olduğumuz bir zamanda açıp izleyemediğimiz her bölümü rahatça izleyebiliriz. Site editörleri yarışmaya dair tüm gelişmeleri anında siteye aktarıyor. Yarışmanın başlamasına çok az bir zaman kaldı. Bu siteyi bir yere not edin, şimdiden iyi seyirler.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir