Suçlu – Criminal (2016)
Gizli servis ajanı Bill Pope (Rya Reynolds), gizli görevdeyken çok tehlikeli bir bilgisayar korsanı olan Xavier Heimdahl ve adamları tarafından yakalanıp öldürülüyor. Öldürülmeden önce bilgisayar korsanının peşinde olduğu çok önemli bir bilgiliyi ve yüklü miktarda parayı içeren çantayı saklamayı başarıyor.

Xavier Heimdahl eğer çantanın içindeki bilgi ele geçirilse Amerika’ya ait tüm füzelerin kontrolüne eline alıp istediği yere saldırı düzenleyebilecek buna engel olabilmek için ajan Bill Pope’un hafızasını insanlar üzerinde ilk defa denenen bir yöntemle Jericho Stewart’a (Kevin Costner) aktarılıyor. Ajanın bütün yetenekleri ve hafızası Jericho’ya geçiyor fakat azılı bir suçlu olan Jericho Stewart paranın peşine gitmeyi tercih edip gizli servis ajanlarından kaçıyor. Jericho’nun kafasındaki bilgilere ulaşmak için gizli servis ajanları ve bilgisayar korsanları peşine düşecektir.

Farklı bir senaryosu var filmin bana izlerken Selfless filmini hatırlattı. Oyuncu kadrosuyla öne çıkmayı başaran güzel bir aksiyon filmi. İzlemenizi tavsiye ederim.

FRAGMAN


Yorumlar

  1. Rabia

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir