Son Macera (2017)
Oscar ödüllü Morgan Freeman, Michael Caine , ve Alan Arkin ‘ın oynadığı, başrolü 3 yaşlı adamın paylaştığı komedi filmi. Film ,banka tarafından haksızlığa uğramış üç emekçi arkadaşın sırasıyla (Willie ,Joe ,Al ) başından geçmektedir. Bir gün kendi bankasının soyulmasına şahit olan Joe bundan çok etkilenir. Bankanın soygun dolayısıyla emeklerini veremeyeceklerini açıklaması 3 arkadaşı maddi olarak sıkıntıya ve bunalıma sokar.

Zaman sonra kaybedecek hiç bir şeyleri olmadıklarını düşünür ve yaşlarının getirdiği güvenle bir işe kalkışırlar. Düşünceyi ortaya atan Joe (Micheal Caine) diğer üç arkadaşı da yavaş yavaş, 35 yıldır birlikte oldukları kendi bankalarını soyguna ikna eder. Mükemmel planlanmış bir soygunla bu işi o yaşta başarabilecekler mi yakalanacaklar mı?

Ben izlerken çok keyif aldım. Sıcak samimi  bir film. . İçerisinde yer alan bazı güzel mesajlar ara ara insanı duygusallığa sürüklese de her şey çok tadında. Alışılmış konunun ,alışılmışın dışında kişilerin oynaması çok  heyecan verici. Mutlaka izleyin.İyi seyirler…

FRAGMAN


Yorumlar

  1. Emre

    Cevapla

    • Anonim

      Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir