(+79) Kişi oy verdi.

Sevgililer Günü Film Önerileri
Sevgililer Günü Film Önerileri

Sevgililer günü yaklaşıyor. ‘Sevgilimden ayrılsam mı acaba’ diye düşünenler, ‘sevgili bulsam da o günü yalnız geçirmesem mi’ diye düşünenler, acaba o gün ne yapsam diye düşünenlerin günü olan sevgililer günü yaklaşırken, sevgili ile yapılacak en güzel aktivitelerden birisi film izlemektir. Biz de sizler için bu yazımızda sevgililer günü film önerileri derledik. Birbirinden güzel sevgililer günü filmleri için listemize geçelim.

Falling Inn Love

Bir yarışmaya katılan genç bir kadın, o yarışmadan bir pansiyon kazanıyor. Pansiyon kazandıktan sonra hayatı tümden değişen Gabriela, yeni aşklara yeni maceralara ve yeni olaylara yelken açar.

Bir Şans Daha

Londra’da yaşayan genç bir kanının öyküsünü anlatıyor. Çoğu zaman yanlış kararlar alan bu kadın, noel dükkanında elf rolü ile çalışmaya başlar. Daha sonra Tom adında birisi ile tanışır ve hayatı bu zamandan sonra tümüyle değişecektir. Daha sonra bir sürü aksilik peşlerinden gelmeye ve bir şeylerin sürekli yolunda gitmemesine yol açar. Ama tüm bunlara rağmen kalplerinin sesini dinleyeceklerdir.

Sır Tutabilir Misin?

Uçakta yolculuk etmekte olan iki insan, uçağın havada yaşadığı sarsıntıların yarattığı korku ile sırlarını açığa kavuşturacaktır. Uçağın düşeceğini sanan Emma korkusundan ölmeden önce sakladığı tüm sırlarını yanındaki adama anlatmaya başlar.

Kabir Singh

Bir Hint filmi olan Kabir Singh profesyonel bir cerrahın sevgilisiyle olan sarsıcı ayrılığı ve ardından sevgilisinin başkasıyla evlenecek olmasına dayanamaz. Zaten çok çabuk öfkelenen bir yapıya sahip olan cerrah, sevgilisinin evlilik haberi ile birlikte kendini alkole ve uyuşturucu batağına sürükler.

Elisa ve Marcela

Bu film gerçek bir hikayeyi konu ediniyor. Eşcinsel çift olan Elisa ve Marcela yaşadıkları dönemin zorluklarına rağmen birbirlerine tutunurlar. O dönemde yasak olan eşcinsel evliliğine rağmen erkek kimliği çıkararak evlenen çiftin bu süreç içerisinde yaşadığı zorlukları konu alıyor.

After

Genç ve yetenekli bir kız olan Tessa, liseyi henüz bitirmiş ve üniversiteye başlamış kendi halinde sevimli bir kızdır. Kısa sürede ders notlarını yükselterek okuluna adapte olmuş ve hızla başarı adımlarını çıkmaktadır. Uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi ve ailesine oldukça bağlıdır. Bir gün Scott adında birisi ile tanışır ve tüm hayatı değişecektir.


Şuna da göz atabilirsiniz: Joker (2019)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WordPress Themes