Pek Yakında (2014)
Merhaba bu benim ilk önerim olacak o yüzden biraz kötü olabilir baştan söyleyeyim dedim.

Film Zafer adlı bir korsan dvd’ci üzerine kurulu.Zaferin evli ve bir tane küçük oğlu var.Zafer bir gün eve sarhoş gelmiş ve karısına bir tokat atmış .Karısı dava açmış bu nedenle evine yaklaşamıyor.Zafer karısını barışmaya ikna etmeye çalışıyor ancak karısı boşanmak istiyor.

Zaferin bir eski filmci arkadaşına oğlunun doğum gününe gitmek için bir günlüğüne dükkanında kalmak istiyor adam kabul ediyor. Oğlunun doğum günü olduğunu öğrenince hediye olarak filmci arkadaşı oğluna götürsün diye bir Baytekin veriyor.Zafer evine geldiğinde oğlunu öpüyor ve komşulardan biri oğluna quadcopter çocuğun tabiri ile helikopter almış.Zafer Baytekin’i oğluna verdiğinde karısı oyuncağı neyden yapıldığını soruyor Zafer demir deyince komşusu hemen atlıyor ve “Çocuğun elini kesmesin o” diyor. Zafer sinirlenip kesmez deyip mutfağa gidiyor ve orda sigara içiyor karısı kızınca söndürüyor.O sırada komşusu karısına senin dizin başladı diyerek çağırıyor ve kadının oyuncu olduğunu öğreniyoruz.Kadın iş aradığını ve bulamadığını söylüyor .Bir süre sonra oğlu mutlulukla pastasını üflerken Zafer bir kenarda elinde Baytekin ile oturuyor.

Zafer arkaşının dükkanına geri dönüyor tam içeri girecekken dükkanın karşısından sesler geliyor Zaferin arkadaşının , arkadaşı intihar etmeye kalkışıyor ve bağırıyor. onu durdurduktan sonra konuşmaya başlıyorlar ve bu adam bir film senaryosu yazmış zafer bunu inceliyor senaryoyu çok beğeniyor ve aklına karısını bu filmde oynatıp kalbini geri kazanabileceğini düşünüyor.Zafer bunları düşünürken senaryonun yazarı ve zaferin arkadaşı atışmaya başlıyor zafer araya   girip “Beyler ! Tartışmanız bittiyse şu filmi çekelim mi ?” diyor ve herkes şok oluyor.İşlere başlıyorlar ve ardından komik ve dramatik bir çok şey oluyor. Ve sizi müthiş bir film bekliyor !

Unutmayın! İlk denemem kötü yazdıysam özür dilerim.

FRAGMAN


Yorumlar

 1. dodanby

  Cevapla

  • gorkem91

   Cevapla

 2. filmsever

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir