La Tigre e La Neve – Kar ve Kaplan (2005)
THE TIGER AND THE SNOW

Roberto Begnini’yi hepimiz Hayat Güzeldir filminden tanıyoruz muhtemelen. Kar ve Kaplan da yine aynı şairane tarzda anlatılan, R. Begnini’nin özgün tarzının her sahneye yansıdığı bir film.

Bir kadına takıntı derecesinde aşık bir edebiyatçı rolüyle başrolde Roberto Begnini var. Aşık olduğu kadının ise tek amacı biyografisini yazdığı Iraklı şair ile birlikte Irak’a gitmek ve şairin hikayesini tamamlamak.. Kadın, hikayeyi tamamlamak üzere Irakta iken Amerika saldırısına denk gelir ve ağır yaralanarak komaya girer. Bu haberi alan deli aşık edebiyatçımız, aşkın her şeyden, ölümden bile öte bir şey olduğunu, bir şeye gerçekten inanmanın her şeyi değiştirebileceğini bize gösterir.. Yer yer gerçeküstü olaylarla biraz fazla şairane bir film olsa da, klasikleşmiş her daim optimist Roberto Begnini üslubuyla çok keyifli ilerleyen sizi güldüren, duygulandıran, “ben olsam ne yapardım” dedirten romantik bir yapım. Güzel sürprizlerinden biri de muhteşem Jean Reno. Şimdiden iyi seyirler!

I’m confident that you’ve heard it a

With that saida student will want to stick to some suggestions which can assist them compose an essay which will be

Eventually, they have to take into account how you are able to use different writing affordable-papers.net styles.

of premium quality.

thousand times before, but if you do not practice this, you won’t come to be an essayist! So now that you have heard this, how do you really start writing your own essay?Well, first of all, I’ll give you a few tips to follow when composing your essay.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir