İçeride – Shut In (2016)
Shut In filminin başrol oyuncusu Mary Portman (Naomi Watts)evlerinin yanında bulunun kendilerine ait klinikte çalışmakta. Marry ve eşi çocukları Steven’ı yaşadıkları yerden uzakta bir okula yatılı olarak göndermek için karar alıyorlar fakat Steven bunu öğrenince çok üzülüyor Mary’e çok bağlı olan Steven bu okula onu babasının gönderdiğini düşünmeye başlıyor. Steven tüm çabalarına rağmen okula gitmek üzere babasıyla beraber yola çıkıyorlar fakat arabada hararetli bir şekilde tartışmaya giriyor babasıyla ve karşıdan gelen araçla çarpışıyorlar kazada Steven felç oluyor babası ise hayatını kaybediyor.

Kazanın üzerinden altı ay geçtikten sonra bu sürede Mary hem oğluna bakıcılık yapıp hem de klinikte çalışmaya devam ediyor ve kliniğe getirilen işitme engelli Tom ile aralarında yakın bir bağ oluşuyor. Bir gece Tom kaçıp Mary’nin kliniğine geliyor onu fark eden Mary o gece onu evinde misafir ediyor fakat çocuk esrarengiz bir şekilde evden gidiyor. Mary yetkililere haber veriyor ancak Tom gideli uzun bir zaman geçiyor ve yetkililer ağır kış şartlarının yüzünden hayatta kalma şansının olmadığını düşünüyor.

Yaşanan bu olayların ardından Tom geceleri Mary’nin rüyalarına girmeye başlıyor artık neredeyse Tom’u gören Mary neredeyse aklını yitirme noktasına geliyor fakat Mary’nin gördükleri gerçekten bir rüya mı ?

Gizem ve gerilim’in hakkını veren bir film olmuş izlerken çok gerildim bu tarz filmleri seviyorsanız kesinlikle izleyin derim. Sürpriz sonlu bir film.

FRAGMAN


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir