Film İzlemek İsteyenlerin Yeni Adresi
filminetizle

Merhaba film severler… Bugün size sinema dünyasının en güzel filmlerini en kaliteli şekilde sunan bir film sitesinden bahsedeceğim. Filminetizle.com adresli bu film sitesinin özelliklerine kısaca değinelim. Siteye giriş yaptığınızda öncelikle ilk göze çarpan nokta, her filmin kapağında IMDB puanlarının bulunması… Böylece film izle mek istediğinizde IMDB puanını en baştan görebiliyor, dilerseniz bu faktöre bağlı olarak filminizi değiştirebiliyorsunuz.

Yine ana sayfada bulunan “Editörün Seçtikleri” bölümünden site ekibinin ziyaretçilere önerdiği en güzel filmlere bir tıkla ulaşabilirsiniz. Söz konusu plâtformda aile filmlerinden tutun komedi filmlerine, korku filmlerinden tutun aksiyon filmlerine, tarihi filmlerden tutun bilim-kurgu filmlerine kadar aklınıza gelebilecek her tür kategoriden yüzlerce film mevcut. Bu geniş yelpaze sayesinde yaşlı genç demeden herkes ilgi, istek ve zevkine göre full film izle yebiliyor.

Böylesine büyük çapta bir sinema plâtformu olur da seri filmler olmaz mı? Alacakaranlık, Kill Bill, Hızlı ve Öfkeli, Iron Man ve daha saymakla bitmeyen sinema tarihinin tüm film serileri de ziyaretçilere sunulan seçenekler arasında…

Site ekibi dizi severleri de unutmamış. Türkçe ve yabancı dizi izleyicilerinin gönlünde taht kuran Game of Thrones, Prison Break, Dexter, Vatanım Sensin gibi efsane diziler de sitede kendine yer bulmuş durumda.

Tüm bu film ve diziler site ekibi tarafından 360p, 480p, 720p ve hatta 1080p kalitesinde izleyiciye sunuluyor. İnternet hızınız ve kotanızın durumu doğrultusunda dilediğiniz hız ve kalitede filminizi seyredebiliyorsunuz. Kısacası HD film izle mek istiyorsanız doğru sitedesiniz. Ayrıca dünya sinema tarihinin en popüler oyuncularının biyografilerine bir tıkla göz atabiliyor, blog kısmından da film ve dizi sektörüyle ilgili gelişmelerden haberdar olabiliyorsunuz.

Söz konusu siteye ait elbette Facebook sayfasını beğenmeyi de unutmayın. Böylece binlerce beğeniye sahip bu sayfada siz de yerini alarak ilk çıkan filmlerden ve sinema gelişmelerinden hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz. İyi seyirler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir