En Güzel Yabancı Diziler Sizinle
dizimagizle-ic

Merhaba dizi severler,

Sizlere bugün sürekli güncellenen, kaliteli bir yabancı dizi izleme sitesinden bahsedeceğim. Bu sitenin adı Dizimagizle.com. Sitede aradığınız tüm yabancı diziler mevcut. İzlediğiniz bir dizi varsa ya da yeni izlemeye başlayacağınız dizi varsa Dizimagizle.com sitesi sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Site ekibi, dizilerin yayınlandıkları ülkeden en geç 1 gün sonra diziyi siteye eklemesini yapıyorlar.

Sitenin şu anda binden fazla kategorisi ve on binlerce içeriği bulunmakta… Bu içeriklerin içinde Game of Thrones, The Walking Dead gibi şu anda tüm dünyayı kasıp kavuran dizilerden tutun Breaking Bad, Dexter, Prison Break gibi efsaneler mevcut. Bu sayılar her geçen gün daha da artmakta tabi. Elbette sadece efsaneler değil, kendi izleyici kitlesine sahip kült dizileri de bu şahane yabancı dizi platformunda bulabilirsiniz. Kısacası aranan diziyi bulmamak imkansız gibi bir şey… Ayrıca sitede dizi izleme alternatifleri de mevcut. Dilediğiniz playeri seçip rahatlıkla izlemeye başlayabiliyorsunuz. Bunların hepsi bir yana, bir dizi izlenirken en çok aranan özelliğin görüntü kalitesi olduğunu her dizi sever bilir. İnternet hızı veya kotası düşük ziyaretçiler için daha uygun görüntü kalitesinden tutun göz zevkine önem veren dizi severler için yüksek görüntü kalitesine kadar istediğiniz özellikte dizilerinizi izleyebilirsiniz.

Dizimagizle ekibi, siteye üyelik fonksiyonu da eklemişler. Üye olduktan sonra sitenin “Sonra İzle” özelliği gibi birçok özellik aktif oluyor. Bu özellik, hem hatırlatma amacıyla kullanılıyor hem de dizi yanlışlıkla kapandığında veya buna benzer istenmeyen durumlarda sayfayı kaybetmemenizi sağlıyor.

Ayrıca “Dizi izle, dizi izle” diye ısrar eden arkadaşlarınız varsa ve yeni bir diziye başlayacaksanız, sitenin alt kısmında bulunan “Rastgele İzle” fonksiyonu, ne izleyeceğiniz konusunda karar vermenize yardımcı olur.

İngilizcesi iyi olan veya geliştirmek isteyen kimi dizi severler, yabancı dizileri İngilizce izlemeyi tercih ediyorlar. Site ekibi bunu da unutmamış ve bu ziyaretçiler için İngilizce izleme seçeneği de koymuşlar. Ayrıca sitenin altında bulunan en çok yorumlanan diziler kısmından da izlemediğiniz diziler hakkında fikir edinebilirsiniz.  Bunca özelliğe sahip bu güzel yabancı dizi sitenin elbette sosyal medya hesapları da mevcut. Siteden ulaşabileceğiniz bu sosyal medya sayfalarındaki hayran kitlesinin arasına siz de katılarak eklenen yeni dizilerden veya yabancı dizi gelişmelerinden en kısa sürede haberdar olabilirsiniz. Yabancı dizi izle dendiğinde akla ilk gelecek olan bu site, kesinlikle tarayıcınızın sık kullanılanlar bölümünde bulunması gereken bir site. Koltuğunuza kurulun, çerezinizi alın ve bu güzel sitenin tadını çıkarın.

İyi seyirler!

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir