Dilwale (2015)
Merhaba arkadaşlar işte yine yeni bir film ile karşınızdayım. Şimdi size önereceğim bu film gerçekten çok güzel bir bollywood filmidir. Hint filmlerinin ne kadar güzel olduğunu hepimiz biliriz zaten. Öyle değil mi?

Aslında ben bu filmin konusunu hiç okumadan izlemeye başladım. Çünkü Shahruk Khan’ın yer aldığı bir film kesinlikle kötü olamaz diye düşünüyordum. Ve beklentim beni yanıltmadı. Hatta izledikten sonra ben bu filmi daha önce neden izlemedim  diye defalarca sordum kendime.

Filmde yer alan oyuncular; Shahruk Khan, Kajol, Chetna Pande, Boman İrani, Varun Dhawan, Johnny Lever.

Konusuna gelecek olursak; İki erkek kardeş Raj (Shahrukh Khan) ve Veer (Varun Dhawan) birlikte otomobil bakım servisi açmışlardır. Burada hem çok iyi para kazanıyor hem de çok güzel günler geçiriyorlardır. Ayrıca kardeşler etrafta herkes tarafından sevilmektedir. Bir gün Veer  İshita  (Chetna Pande) adında güzel bir kızla tanışır. Ona aşık olur. Raj ise yıllar önceki karanlık geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Evet arkadaşlar filmin konusu yukarıda anlattığım gibidir. Açıkçası ben filmi çok sevdim sizinde seveceğinizi düşünüyorum. İzlemenizi şiddetle tavsiye ediyor ve iyi seyirler diliyorum.

IMDb: 5.4

FRAGMAN


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir