Concussion – Game Brain (2015)
2015 yılı ABD yapımı olan ve Dram ve spor konulu bu film, daha henüz vizyona girmeyen filmlerden biri olup siz sinemaseverler daha şimdiden fragman ve afişlerine büyük bir ilgi gösterdiniz ve film sosyal medya üzerinde en büyük fragman hasılat rekorların kırdı diyebiliriz. Kendi özel seyircisini yaratan Concussion, Game Brain filminde ünlü yönetmen her zamanki gibi yine ustalığını konuşturmuş ve spor ile dramı çok güzel harmanlayarak sizlere sunmuştur. Yönetmen Peter Lensdsman yine orta bir dev eser çıkartmış diyebiliriz. Ünlü oyuncular ise Will Smith, Adewale Akinnuoye-Agbaji, Alec Baldwin, Gugu Mbatha-Raw, Eddie Marsan başrolleri paylaşmış. Will Smith kendi özel seyircisi filimi büyük bir merak içinde bekliyor ve şimdiye kadar en büyük asılat rakorları kıracak film gözü ile bakılıyor. Siz seyircisi şimdiye kadar IBDM puanı olarak çoktan 8,0 almış bile.

Biz çok merak ettik ve bu güzel filmi sizler için bir kez de biz değerlendirmek istedik ve film çok hoşumuza gitti. Güncel ve gerçek yaşantıda olabilecek olayların anlatıldığı ve ünlü oyuncu tarafından oldukça kaliteli bir tat verilmiş bir film, bir kaç ünlü bilim adamın bazı gerçekleri ortaya çıkartmak için mücadele ediyor ama bazı işine gelmeyen menfaatlerini daha üstte tutan diğer grup ile aralarında verdikleri mücadeleyi anlatan bir film olmuş ve sizler har zaman Will Smith bu tip filmlere çok yakıştırdığımız için filimin bizlerin çok hoşuna gitti kesinlikle seyredilmesi gerek diye düşünüyoruz ve filimin vizyon tarihi ise mart 2016 olarak açıklanan bu film dünya sinemaları ile aynı anda seyretme şansına sahipsiniz. Filim sizleri asla sıkmayacak ve hem görsel olarak hem de efektleri ile sizleri mutlu edecektir.

Bizler filmi daha fazla sizler daha fazla anlatmayalım sizlerde bizim gibi usta oyuncunun hayranı iseniz zaten filime vizyona girdiği anda bizlerden önce ön koltuklarda yerinizi alacağınızı ve bu kaliteli eserin de klâsikleriniz arasında tutacağınız çok iyi biliyoruz. Sizler filmi seyrederken asla sıkılmadan rahatlıkla izleyebilirisiniz. Bizim gibi sizlerde evinizde film seyretmeyi seviyorsanız o zaman hemen bir patlamış mısır kâsesi alın ve koltuklarınıza kurulun inanı film bitene kadar yerinizden kalkmak istemeyecek ve bu heyecanlı film sonuna kadar nefes dahi almadan izleyeceksiniz. Ailece seyredilecek kadar güzel olmuş bu film sizlerde büyük bir keyif içinde izleyin ve hafta sonu tatilini keyfini ailece çıkartın. İyi seyirler…

FRAGMAN


Yorumlar

  1. Anonim

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir