Boyka: Undisputed IV – Yenilmez 4 (2016)
6 yıl gibi uzun bir aradan sonra Yenilmez 4 (Boyka: Undisputed IV) 2016 vizyona giriyor! Üçüncü defa karşımıza çıkan Scott Adkins yine tam formunda! Serinin önceki filmleriyle kıyasladığımızda beklediğimize değdiğini görüyoruz. Çünkü bu son filmde çok daha iyi bir senaryo ve çok daha etkileyici dövüş sahneleriyle karşılaşıyoruz. Filmin İmdb Puanı 9.2

Yönetmenliğini Todor Chapkanov’un yaptığı bu filmin senaryosu Boaz Davidson ile David N. White’a ait. Yenilmez 4 (Boyka: Undisputed IV) filminin başrolünde artık Boyka karakteriyle özdeşleşen Scott Adkins yer alıyor. Filmde ayrıca Bashar Rahal, Teodora Duhovnikova, Alon Aboutboul ve Julian Vergov yer alıyorlar.

Serinin yeni filmi Yenilmez 4 – Boyka: Undisputed IV İzle 2016 HD Film kalitesiyle sizlerle.

2017 Filmleri HD Film kalitesiyle izle.

Yenilmez 4 (Boyka: Undisputed IV) 2016 filmi serinin önceki filmlerinden daha sert dövüş sahneleri ve daha etkileyici görüntülerle devam ediyor.

Filmi HD Film kalitesiyle sitemizden izleyebilirsiniz.

Serinin bundan önceki iki filminin yönetmeni olan Isaac Florentine’den bu son filmde bayrağı devralan yönetmen Todor Chapkanov 1977 Bulgaristan doğumlu. 2010 yapımı Monsterwolf, 2011 yapımı Storm War, 2012 yapımı Vampyre Nation, 2014 yapımı Viking Quest ve 2016 yapımı London Has Fallen filmlerinden de hatırlayacağımız Todor Chapkanov yine son derece etkileyici bir film ile karşımızda.

2017 Filmleri HD Film kalitesiyle izle.

Gerçekçi dövüş sahneleriyle yine etkileyici bir film siz seyircilerini bekliyor.

Filmin Konusu

Boyka, önceki filmde Viktora Gregova’yı boks maçında kazara öldürmüştü. Bu kazanın etkisinden bir türlü kurtulamayan Yuri Boyka sonunda ringlere veda etme kararı alır. Fakat öldürdüğü adamın karısı Alma’nın zor durumda olduğunu öğrendiğinde ona karşı vicdan borcu olduğunu düşünür. Alma’yı içinde bulunduğu bu zor durumdan kurtarmak ister. Böylece ringlere geri döner. Boyka, Rusya’da kalırsa tekrar hapishaneye gönderilebileceğini bilir fakat buna rağmen Alma’ya borçlu olduğuna dair inancı onu bu tehlikeye atılmak zorunda bırakır.

2017 Filmleri HD Film kalitesiyle izleyin.

Kendisini yine ölümle yaşam arasındaki o ince çizgide bulan Boyka bu sınavdan sağ çıkabilecek mi merakla bekliyoruz!

Daha küçük bir çocukken dövüş dersleri almaya başlayan Scott Adkins çok çeşitli dövüş teknikleri çalışmıştır. Daha sonra sinemaya da ilgi duymaya başlayan Adkins Hong Kong’dan film teklifi almış ve Jackie Chan ile çalışmıştır.

Boyka karakteriyle özdeşleşen ve gerçekte de bir dövüş sanatçısı olan Scott Adkins’in aksiyon sahnelerinin birbiri ardına soluksuz bırakacağı bu film de serinin önceki filmleri kadar iyi. Sabırsızlıkla bekleyen takipçilerini memnun edecek gibi görünüyor.

Seyirciyi soluksuz bırakan başdöndürücü hızdaki bu dövüş filmini ve serinin önceki filmlerini sitemizde HD Film kalitesiyle izleyebilirsiniz.

2017 Filmleri HD Film kalitesiyle izle.

Diğer Oyuncular

* Igor Kazmir (Brahim Achabbakhe)

* Kiril (Paul Chahidi)

* Dominik (Petio Petkov)

* Warden (Valentin Ganev)

* Priest (as Vladimir Mihaylov) (Vlado Mihailov)

* Koshmar (Martyn Ford)

* Koychev (Vladimir Kolev)

* Guard (Hristo Petkov)

* Viktor (Emilien De Falco)

Serinin önceki filmlerini kısaca hatırlayalım

Yenilmez (Undisputed) 2002

Walter Hill’in yönetmenliğini yaptığı bu ilk filmin başrolünde, aynı zamanda yapımcılığı üstlenen Wesley Snipes’ı izlemiştik. Ayrıca oyuncu kadrosunda Ving Rhames, Peter Falk, Wes Studi gibi oyuncular bulunuyordu.

2017 Filmleri HD Film kalitesiyle izle.

Filmin Konusu

Daha önce hiçbir maçta yenilmemiş dünyaca ünlü dövüşçü ve Iceman lakaplı George Chambers (Ving Rhames), tecavüz suçlamasıyla hapse atılır. Hapishanede bir boks şampiyonuyla karşılaşır: Monroe Hutchens. Iceman’ın, Wesley Snipes’ın canlandırdığı bu yenilmez boksör ile dövüşmesi ve onu yenmesi gerekecektir.

Filmi HD Film kalitesiyle sitemizden izleyebilirsiniz.

Yenilmez 2 (Undisputed II: Last Man Standing) 2006

Yönetmenliğini Isaac Florentine’in yaptığı ve başrollerini Michael Jai White, Scott Adkins, Eli Danker ve Ben Cross’un paylaştığı bu ikinci film

2017 Filmleri HD Film kalitesiyle izle.

Filmin Konusu

Iceman lakaplı George Chambers, profesyonel spor hayatı sona erince parasız kalır ve bu yüzden menajerinin Rusya’da bir reklam kampanyasında yer alma teklifini kabul eder. Fakat kendini reklam kampanyası yerine Rusya’da bir hapishanesinde bulur. Iceman özgürlüğünü kazanmak için Yuri Boyka isimli bu yenilmez dövüşçüyü yenmek zorundadır.

Filmi HD Film kalitesiyle sitemizden izleyebilirsiniz.

Yenilmez 3 (Undisputed III: Redemption) 2010

Yönetmen koltuğunda Isaac Florentine’in oturduğı bu devam filminin başrollerini Scott Adkins, Mykel Shannon Jenkins, Mark Ivanir ve Hristo Shopov paylaştılar.

2017 Filmleri HD Film kalitesiyle izle.

Filmin Konusu

Bir önceki seride Iceman tarafından ayağı kırılan Boyka’nın hapisteki yeni işi tuvalet temizlemektir. Bir gün turnuva olacağını duyar ve kazanmayı kafasına koyar. Bölgelerindeki liderle dövüşür ve turnuvaya gider. Turnuva için gittiği yerde kendisine taş kırma işi verilir. Bunu antrenman olarak düşünen Boyka kazanmak için tekrar dövüşmek zorundadır.

Filmi HD Film kalitesiyle sitemizden izleyebilirsiniz.


Yorumlar

  1. Damla

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir