Battleship (2012)




Yeni nesil bilim kurgu filmlerini ne kadar abartılı ya da ticari kaygıyla çekilmiş olursa olsun çok seviyorum. Yine bir “uzaylılardan bizi Amerika kurtardı” temalı film ama izlemesi inanılmaz keyifli :)

Amerikan donanmasında iyi bir asker olan Stone, akıllı ama asi kardeşi Alex’i de donanmada yanına aldırmıştır. İkisi gemileri ve donanma ekibiyle birlikte dünyamızı işgale gelmiş uzaylılarla savaşmaya giderler ve olaylar başlar.. Battleship temposu düşmeyen komik, eğlenceli ve aksiyon dolu bir film. Donanmanın pırlanta askerlerinden birini Rihanna oynuyor baya da yetenekli hatta :) Muhteşem asker Alex rolünde Taylor Kitsch var, Liam Neeseson, Brooklyn Decker da yan rollerde. Ayrıca Battlership, Amiral Battı oyunundan yola çıkılarak yaratılmış.

Hafta sonu hava soğuk dışarı çıkamam diyenler için güzel bir film alternatifi. İyi seyirler!

You have to write an opinion about every paper that you have

Then sew the previous two

The very best academic paper writers consider some time in writing their proposals, which include research papers that

Remember that the

If you are writing about the foundation of the world, affordable-papers.net you may write about a single thing that defines the history of earth.

aim is to make your composition as well written as you can.

are researched and written, but also include the required information that will allow the study to fulfill the requirements of their reader.

sides of the square down to the fabric.

reviewed, after that you can create your final decision on the one which you believe is the best.


Yorumlar

  1. ipek

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir